Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahoj takze jsem novej admin tyhle stranky..
Icq:331-870-946
E-mail:Kocicka.samanka@seznam.cz
E-mail2:SheShe.MMPPP@seznam.cz

My Videa:


Kaliedo Star: Inuyasha: Mermaid melody:
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

naruto uzumaki

(sasuke učíha, 17. 8. 2008 19:58)

naruto v sobe demona

sasuke a sakura

(sasuke učíha, 17. 8. 2008 19:55)

sakura miluje saského . saske si misli že je praštena.ale gdiž saske a sakura spoji sili tak jsou silni

N-aruto

(n-aruto, 13. 8. 2008 21:52)

Zdravím všechny fanoušky Naruta.
Jestly máte nějaké otázky tak si prohlídněte muj nově rozjetý web ** www.n-aruto.7x.cz ** a možná najdete odpovědi. Dále tam taky najdete seriály a Naruto movie jak ke shlédnutí tak ke stažení.

PS: have fun :)

uzumaki

(Martin goubej, 17. 2. 2008 14:51)

Nevíte kdy budou dávat nové díly Naruto jak se tam připravuje 3 skoušku.

apz

(orochimaru500, 12. 1. 2008 23:37)

komu hovoris debil ja pozeravam aj na jetix aj na joutube a nahodou viem ze je to kyuubi a gaara ma demona shukaku

...

(kai500, 7. 1. 2008 16:27)

jooooo... APz ma pravdu. ti co sleduji naruta na jetixu jsou proste BAKA (ti co nejsou otaku tak je jiste ze tomu nebudou rozumet :D)

...

(APz, 5. 7. 2007 15:49)

Ale děti.. přece byste se nehádali koho máte radši.. nebo jo? Oo;

Naruto Má chakry minimum.. A proč tady PIPA píše, že má nejvíc? Protože má naruto v sobě Kyuubiho (Ok.. pro ty dementy, který sledujou naruta na jetixu, tak devíti ocasou lišku..) která má obrovské množství chakry a naruto se jí postupně učí používat..

Sasuke.. mmm... Sasuke má chakry opravdu hodně a potom když je Cursed Seal (Ne, vy nemůžete vlastně vědět, co tohle je.. vždyť jetix nedošel ani k druhé Chuunin Exam, heh), tak má chakry ještě víc.. Stejně tak jako Kyuubi Naruto..

A Kakashi? Kakashi je Jounin, takže má určitě větší chakru než Naruto bo Sasuke... Chcete ještě nějaký vysvětlení..?

my blog

(Sakura, 30. 6. 2007 19:53)

Mrkni se na můj blog!!!!!!§ www.program-jetix.blog.cz

NEJ JE ????

(PIPA, 7. 6. 2007 17:44)

naruto ma nejvic ca kry a vic nes kakasi a saske aji dohromady

neni

(sasuke, 28. 4. 2007 17:56)

saske je 10krat lepsi

Kakashi

(Kakashi, 18. 4. 2007 17:58)

Kakashi je nejlepší a já ho miluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!